ZABEZPEČENÍ

VÁS DŮM – VÁŠ HRAD. ZABEZPEČTE HO STEJNĚ

V pohádkách stráží standardně princezniny půvaby udatný princ. Jelikož jsou ale dnes tito příslušníci modré krve bezprostředně ohroženi vyhynutím a vyskytují se až kdesi za sedmero horami, což se takhle chránit pomocí kvalitních a prověřených elektronických zabezpečovacích systémů?

NEMŮŽETE HLÍDAT GARÁŽ, A ZÁROVEŇ KONTROLOVAT OKNO V KUCHYNI – NAŠE EZS ANO!

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) tvoří komplex technických a organizačních opatření, jejichž úkolem je chránit váš majetek, potažmo váš život. Celý systém je založen na kooperaci vnitřní detekce, venkovní detekce, ústředny či ústředen, světelné, zvukové či jiné signalizace narušení a případných doplňků. Součástí moderních EZS jsou tak standardně IP či CCTV kamerové systémy, detektory pohybu a fotobuňky, tepelné senzory či detektory plynu a kouře, a v neposlední řadě též alarmy. Díky těmto prvkům dostane vaše bezpečnost zcela nový rozměr.

INVESTICE DO BEZPEČNOSTI SE VYPLATÍ

Přemýšlíte o instalaci EZS pro váš domov? Gratulujeme, skvělá volba. S těmito chytrými zařízeními se o nebezpečí dozvíte vždy včas a zvládnete na něj adekvátně reagovat. Nechte si od našich odborníků zmapovat kritická místa zabezpečení vaší chaty, domu, bytu či kanceláře a komerčních prostor a předložit návrh nejvhodnější kombinace zabezpečovacích prvků.

Chceme se podílet na  ochraně, nikoli okrádat, proto svým zákazníkům garantujeme maximálně chytré a funkční řešení za přijatelnou cenu.