VÝPOČETNÍ TECHNIKA

PRODÁVÁME, SPRAVUJEME, PROGRAMUJEME.

Přemýšlíte, čím nahradíte váš smartphone, jehož výkon není na dnešní dobu právě oslnivý? Potřebovali byste, aby váš pomalý počítač chytil druhý dech? Hledáte někoho, kdo vám připraví komplexní IT řešení na míru? Pak jste na správné adrese.

SHÁNÍTE NOVÝ NOTEBOOK NEBO TISKÁRNU? PŘIJĎTE K NÁM

Nabízíme velký výběr stolních počítačů, notebooků, mobilních telefonů, tiskáren, kopírek a dalších komponent. Nejste si jisti, po kterém typu sáhnout, protože nerozumíte dobře všem důležitým parametrům? Nechte strach, ať se klepe doma v koutě, a vyražte směle k nám. Naši odborníci vám s výběrem toho nejvhodnějšího modelu vždy ochotně poradí.

NENECHÁME NIC NÁHODĚ, VAŠE PC BUDE ZASE V POHODĚ

Rozbité počítače či notebooky rozhodně nepatří do starého železa ani je není nutné odsoudit k předčasnému odchodu do křemíkového nebe. Díky mnohaletým zkušenostem si víme rady i s nejnáročnějšími opravami. Obsahuje váš notebook důležitá data, o která nechcete v žádném případě přijít, nebo jsou natolik citlivá, že by je měly vidět pouze oči vyvolených? Dohlédněte na opravu a objednejte si diskrétní zásah našeho technika přímo u vás doma! U Jabu je zkrátka perfektní servis samozřejmostí.

S NÁMI SE PRO VÁS NESTANE SÍŤ PASTÍ

Můžete se na nás také s důvěrou obrátit, potřebujete-li individuální IT řešení, jako je například sestavení PC, programování či správa serverů. Informační technologie jsou naší doménou a vaše sítě navrhujeme a spravujeme tak, že vám odtud už nikdy nic neuteče!