SLABOPROUDÉ INSTALACE

ANTÉNY, SATELITY

,,Čekám na signál, ten z nebe nepřichází, a tak čekám dál…“

Není-li váš televizní signál optimální nebo nechytáte-li vaší oblíbenou stanici vůbec, máte dvě možnosti. Buď čekat dál podobně jako Vojta Dyk, anebo se obrátit na nás a užívat si kvalitní příjem díky nové anténě či satelitu, a to hned! Poradíme vám, jaké zařízení zvolit, a zajistíme jeho montáž i případný servis.

DATOVÉ A OPTICKÉ SÍTĚ
Datová a optická připojení představují moderní, bezpečné a profi řešení propojení vašeho domova s širými vodami internetu. Toužíte-li po rychlém a spolehlivém připojení, které vám například umožní sledovat streamovaná videa bez záseků a v HD kvalitě, a to vše bez nutnosti vlastnit pevnou linku, pak jsou pro vás tyto sítě nejlepší volbou. Přijedeme, připojíme, přesvědčíte se.

DOMOVNÍ TELEFONY A VIDEOTELEFONY

Zase někdo zvoní… A dvakrát. Je to pošťák, nebo nezvaná návštěva, na kterou dnes ale vůůůbec nemáte náladu? Odpověď vám může dát buď křišťálová koule, seženete-li nějakou, anebo aparát mnohem sofistikovanější a lépe dostupný – domovní (video)telefon. Díky tomuto chytrému zařízení totiž ihned víte, kdo na vás u dveří čeká a zda je sám. Obyčejným zvonkům odzvonilo! Chraňte své soukromí a zvyšte bezpečnost vašeho domova pořízením spolehlivého domovního telefonu.

PŘÍSTUPOVÉ A DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY
Přišel už pan Novák do práce nebo zase zaspal? A neodešla paní Dvořáková z vedlejší kanceláře naopak moc brzo? K evidenci morálky příchodů a odchodů slouží pokročilé přístupové a docházkové systémy. Co získáte jejich pořízením? Nejenže máte kdykoli k dispozici přehled o docházce všech zaměstnanců I kompletní podklady pro výpočet mezd, ale zároveň budete mít jistotu, že se po budově pohybují skutečně pouze lidé, kteří se u vstupu identifikovali. Tápete například v otázce, jaký zvolit přístupový snímač? Kontaktujte nás – společně najdeme odpověď.

ELEKTROINSTALACE
Koupili jste si u nás videotelefon nebo jsme pro vás objednali kamerový systém, ale schází vám odborné znalosti, abyste je mohli sami připojit k síti? Pak svěřte tento úkol specialistům z Jabu. Naši vyškolení technici se nezaleknou ničeho a s elektroinstalacemi slaboproudých zařízení, jako jsou antény v rodinných či bytových domech, zabezpečovací zařízení či docházkové systémy, která v naší firmě nabízíme, či vytvářením virtuálních sítí z metalické či optické kabeláže si poradí raz dva.