KAMEROVÉ SYSTÉMY

MÁM TO POD KONTROLOU

,,Koudelko, já tě sleduju už dlouho, já se kolikrát dívám jinam, ale pořád tě vidím!“

Kdo by tuto slavnou hlášku z kultovní české komedie Jáchyme, hoď ho do stroje neznal. Nezáleží na tom, jestli chcete mít podobně jako pan vedoucí Karfík přehled o tom, zda vaši podřízení rozklepávají správně nýtky nebo zda se obáváte nezvaných hostů u vás na chalupě na samotě u lesa. Navrhneme pro vás optimální řešení kamerového systému všude tam, kde je třeba mít prostor pod dohledem.

ANALOGOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY CCTV – OSVĚDČENÁ KLASIKA, KTERÁ ODRADÍ NEZVANÉ HOSTY SPOLEHLIVĚJI NEŽ SOUSEDŮV ALÍK

Námi nabízené analogové kamerové systémy si stále udržují svou oblibu zejména díky nízké pořizovací ceně, snadné instalaci i uživatelsky přívětivé obsluze. Současné CCTV přístroje nabídnou svému uživateli kvalitní barevný obraz, disponují časovačem či funkcí detekce pohybu a umožňují i sledování v reálném čase a v neposlední řadě i vzdálený přístup z počítače či vašeho mobilu. Nepotřebujete-li odesílat záznam na velké vzdálenosti a netrváte-li na vysokém rozlišení a na možnosti rozšíření o další složky moderního zabezpečovacího systému, pak je tato starší nenápadná, a přitom vysoce efektivní a osvědčená bezpečnostní technologie vhodná právě pro vás.

I KAMEROVÁ ŘEŠENÍ SI ŽÁDAJÍ VYLEPŠENÍ

Majitelé těchto systémů se však často domnívají, že mají-li objekt pod dohledem kamer, jsou jednou pro vždy za vodou. Schrupnout si na vavřínech se nevyplácí a v případě otázky bezpečnosti to platí dvojnásob. Poradíme vám s možnostmi dalšího vylepšení a modernizace vašeho stávajícího kamerového systému a zároveň se postaráme o jeho revizi a případnou opravu.